Przejdź do głównej treści

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Nawigacja Nawigacja

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Członkostwo

Przynależność do Koła Naukowego w trakcie studiów to niepowtarzalna okazja do nabycia nowych znajomości, poszerzenia swojej wiedzy oraz umiejętności, jak i rozwinięcia osobistych pasji. Poniżej zamieszczone zostały odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania związane z członkostwem w Kole Naukowym Studentów Kognitywistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Jak mogę dołączyć do Koła?

Aby przyłączyć się do Koła Naukowego Studentów Kognitywistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego należy wypełnić ankietę rekrutacyjną, do której link znajduje się w zakładce wnioski oraz opłacić składkę członkowską w wysokości 5 złotych.

Co mi daje przynależność do Koła?

Przynależenie do Koła pozwala na realizowanie swoich pasjji, poznanie osób, posiadających podobne zainteresowania, nawiązanie współpracy z innymi studentami w ramach projektów realizowanych przez Koło oraz poszerzenie swojej wiedzy i umiejętności z zakresu Kognitywistyki. Dodatkowo, przynależność do Koła pozwala na otrzymanie zaświadczenia o członkostwie w Kole, które może okazać się przydatne podczas aplikowania o granty badawcze, stypendia naukowe, miejsca w domach studenckich oraz pracę.

Jak mogę zaangażować się w działalność Koła?

Wszystkie formy działalności Koła zostały opisane w zakładce dotyczącej działalności Koła. Aby zaangażować się w jedną z obecnie istniejących aktywności Koła lub w przypadku chęci podjęcia własnej inicjatywy w ramach Koła, należy stać się członkiem Koła, a następnie skontaktować się z władzami Koła poprzez stronę Koła w portalu Facebook lub drogą mailową. 

Jak otrzymać zaświadczenie o członkostwie?

Aby otrzymać zaświadczenie o członkostwie, należy zgłosić ten fakt Przewodniczącej Koła poprzez wysłanie wiadomości na adres mailowy przewodniczącej w domenie uj.edu.pl (iwona.przybyl@student.uj.edu.pl). W zgłoszeniu należy podać imię, nazwisko oraz wymienić listę aktywności podjętych w ramach działalności w Kole.